UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

UZEM

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (İMUZEM) 2014 yılında kurulmuştur. Rektörlüğe bağlı olarak çalışan IMUZEM'de, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans ve sertifika programlarının açılması planlanmıştır.

İlk olarak Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü ile işbirliği içerisinde Kamu Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programının açılması için gerekli çalışmalara başlamıştır. Program, Yüksek Öğretim Kurulunun değerlendirme sürecindedir. Kamu Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı ayrıntılı bilgileri, dersler, ders içerikleri, izlenceleri ve diğer bilgilerine buraya tıklayıp açılan pencereden Akademik Birimler -> Yüksek Lisans Programları başlığı altından ulaşabilirsiniz. Gelişmelerle ilgili duyurular web sitemizden yapılacaktır.

Ayrıca Üniversitemiz Sürekli Eğitim Merkezi ile birlikte "Önleyici Rehberlik ve Danışmanlık Eğitimi" ve "Okul ve Eğitim Yöneticileri İçin Soruşturmacılık (Muhakkiklik) Eğitimi" uzaktan eğitim sertifika programları açılmıştır.

Açılmasını istediğiniz lisansüstü ve sertifika programlarıyla ilgili görüşlerinizi iletişim formumuz üzerinden göndermenizi bekliyoruz.

Saygılarımızla

İstanbul Medeniyet Üniversitezi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi